תיקון מחשבים ולפטופים

שירותי תיקון למחשבים נייחים ולפטופים מכל סוג

המחשב כבר אינו באחריות? הפתרון הוא במעבדת מחשבים נייחים וניידים פרטית !

מרכז שירות איי-טי סמארט מספק שירותי תיקון למחשבים ניידים מכל סוג, תחנות עבודה ולכל מערכות מחשב אפל ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מרכז שירותי מחשוב אי-טי סמארט מחזיק מעבדת תיקון למחשבי אפל ומחשבים ניידים, ומשרתת את כל הלקוחות באזור פתח תקווה, השרון, תל אביב, בקעת אונו, בת ים, חולון, ראשון לציון וסביבה. במעבדתנו מתקנים מחשבים ניידים, לפטופים ונייחים מכל סוגי התקלות חומרה ותוחנה כולל תיקון לוחות עם ברמת רכיב.

תיקון מחשבים ניידים:

 • איבחון ותיקון תקלות חומרה/תוכנה בלפטופים
 • פרמוט מחשב נייד והתקנת מערכת הפעלה Windows / macOS
 • החלפת או תיקון מסך למחשב נייד
 • תיקון או החלפה יציאות USB
 • תיקון חיבור חשמל למחשב נייד
 • החלפת מקלדת במחשב נייד
 • תיקון או החלפת לוח אם במחשב נייד
 • שחזור נתונים מכונן תקול
 • תיקון וניקוי מחשב נייד לאחר שפיכת נוזלים

תיקון מחשבים נייחים:

המקצוענים שלנו, בעלי ידע מעמיק וניסיון רב בתחום מחשבים, תמיד מסתכלים על הבעיה מצד הלקוח, ולכן יוכלו להתאים עבורכם פתרון יעיל, איכותי ומשתלם מבחינת המחיר. בחברתנו תקבלו יחס אישי, בגלל שאינטרסים של לקוחותינו עומדים אצלנו בסדר עדיפות ראשונה.

certified-webdot-digital

אנחנו תמיד מסתכלים על הבעיה מצד הלקוח, ולכן יוכלו להתאים עבורכם פתרון יעיל, איכותי ומשתלם מבחינת המחיר. בחברתנו תקבלו יחס אישי, בגלל שאינטרסים של הלקוח עומדים אצלנו בסדרי עדיפויות הראשונים.

שירותים אלו ניתנים גם בהגעת טכנאי באתר הלקוח.

להזמנת טכנאי תתקשר עכשיו: 054-46-27-277

תיקון מחשבים באתר הלקוח

יחד עם מעבדה מקצועית לתיקון המחשבים והניידים מכל סוג, צוות מומחי מחשוב וטכנאים מחשבים מוסמכים מציעים שירותי תיקון מקצועי, אמין, אישי ומהיר עד בית הלקוח או משרדו.

תיקון מחשבים בביתו או במשרדו של הלקוח – בין השירותים הכי מבוקשים במרכזי שירות טכני, ובנוסף גם אחד ממרכיבים החשובים של מושגים כגון תיקון במחשבים ותמיכה טכנית בכלל. לצער הרב, כל התהליך לא מסתיים רק בהחלפת חלקים תקולים. תיקון מחשב דורש ידע ספציפי והבנה עמוקה של עקרונות פעילות החומרה וכל חלקיה.

תיקון איכותי של מחשב בבית ובמשרד מתאפשר רק בתנאי שמי שמבצע אותו הוא בעל מקצוע מנוסה. לכן, אם אתם מחפשים פתרון מקצועי ושירות מהיר עבור בעיה טכנית כלשהי, אז תבחרו רק בבעלי מקצוע בתחום. חשוב מאוד שתבינו, פנייה לבעלי המקצוע – זה לא סתם מילים יפות על מנת להגדיל את מחיר השירות, אלא זאת בהחלט החלטה נכונה, עזרה מקצועית עם התחייבות לשירות איכותי בטווח זמן קצר, כולל אחריות לכל סוגי העבודות.

כל עבודות תיקון מחשבים ונייחים וניידים מתבצעות בסדר הבא:

 • מחשב מגיע למעבדה וצווב מומחים מבצעים בדיקת מערכת לאיתור תקלות חורה ו\או תוכנה.

 • לפי תוצאות הבדיקה, הוא כותב רשימת עבודות הנדרשות עבור תיקון התקלות.

 • מהנדס מסכם עמכם עלות והיקף של כל העבודות.

 • התשלום מתבצע בסיום העבודות.

לפעמים יש מקרים, כאשר התיקון דורש אמצעים נוספים ובדיקות מיוחדות, שניתן לבצע רק במרכז שירות או מעבדה טכנית, לכן לפעמים יש צורך בהובלת המחשב למרכז השירות, ולפעמים יש צורך גם בהגעה נוספת של טכנאי לבדיקה מעמיקה יותר. במקרים כאלו, במסגרת שירות "תיקון מחשב בבית", אנו מספקים שירות של הובלת המחשב למרכז השירות ובחזרה ממנו. כמובן, תאריך ושעה של ביצוע עבודות מתואמים קודם לכך עם הלקוח.

להזמנת טכנאי הביתה מספיק שתציינו זאת בפנייתכם בטופס באתר שלנו או בעת הזמנת השירות בטלפון. שירות טכני מקצועי יינתן בשעות הנוחות לכם. שירותי תיקון, אחזקה וטיפול בבעיות מחשב הוא המקצוע שלנו ואנו אוהבים אותו, לכן אנו מבצעים את העובדות באופן רציני, יעיל ואיכותי. אתם בהחלט תוכלו לסמוך עלינו! 😉

 • לכל סוגי עבודות ולכל רכישת חלקים אנו מספקים אחריות!

יצירת קשר

בכל שאלה נא לפנות לטלפון 054-46-27-277 או דרך טופס יצירת קשר. נציגנו יצרו אתך קשר באופן מיידי!

  שם (חובה)

  עיר (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  דגם מחשב

  מפרט מחשב

  תוכן ההודעה

  Back to top button