מערכת הרכבת מחשב – בניית מחשב

לקוחות יקרים, ברוכים הבאים לעמוד הרכבת מחשב באיי-טי סמארט ומחלקת מחשבים LEONSKYPC. בעמוד זה תוכלו להרכיב מחשב קומפלט בלבד בהתאמה אישית באמצעות בחירת חלקים כרצונכם. כאן ניתן לבצע רכישת מחשב עם משלוח עד הבית. מרכז ההרכבות והבקרת איכות שלנו פעילים בימים אלו. בכל הזמנת מחשב קופלט (שלם) ינתן שירות הרכבת החלקים שרכשתם וסידור כבלים מקצועי בתוך המחשב ללא תוספת תשלום אצלנו במעבדה. במידה ורכשתם תוכנת מערכת הפעלה, אופיס או אנטי וירוס, אנחנו נתקין אותה ונבצע הפעלה לרישיון שרכשתם.

מערכת בניית מחשבים שלנו בנויה לפי הצעדים לבניית מחשב לפי חלקים הנדרשים וסימון לחיפוש מדוייק ומקצועי. כל צעד במערכת הרכבת מחשבים שלנו הוא חרכיב חומרה שמרכיבים את המחשב, לדוגמה: מעבדים, לוחות אם, זיכרון, כרטי מסך, דיסקים וכוננים, ספקי כוח, מארזי מחשב, מאווררים וגופי קירור.

חשוב לדעת: אין מכירת חלקים או חומרה למחשבים בנפרד! מכירת חלקים מתרחשת רק עם קנית מחשב קומפלט בלבד!


מערכת בניית מחשב מותאם לבעלי ניסיון וידע בהתאמת החלקים, במידה ואתם צריכים עזרה, בהרכבת המפרט, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר או דרך בקשה להצעה לבניית מחשב נייח.


בסיום בחירת המוצרים המבוקשים, יש באפשרותכם להוסיף את המפרט לסל הקניות בלחיצה על כפתור "הוספה לעגלה" או לשלוח מפרט מוכן למייל שלך בלחיצה על כפתור "לשלוח למייל". כמו כן, במידה ותרצו לשמור את המפרט שהרכבתם כקובץ PDF או להדפיס אותו, יש ללחוץ על אייקון "מדפסת" או דרך מקשים "ctrl+P" בדפדפן שלך ולבחור אופן שמירה בקובץ PDF או הדפסה. בנוסף, במידה ותרצו לשתף את המפרט שהרכבתם יש לעתיק לינק בסדה "שיטוף" ואז להשתמש בו בפייסבוק או בפורומים.

Back to top button