שירותי תיקון למחשבי אפל

מרכז שירות איי-טי סמארט מספקת שירותי תיקון ותחזוקה למחשבים אפל (מקינטוש) ללקוחות פרטיים ועסקיים בפתח תקווה, במרכז והשרון. בתיקון מחשבי אפל חשוב ביותר שייעשה בידי מעבדה מקצועית, כדי להבטיח שהתיקון יעשה על פי הסטנדרטים והנהלים של היצרן.

מחשבי Apple חשוב להקפיד שיתוקן בידי מעבדה מוסמכת, כיוון שחלפי המחשב עלולים להיות יקרים, ואינכם רוצים למצוא את עצמכם מחליפים חלקים שאין צורך להחליף או לחזור למעבדה לתיקון נוסף, כיוון שהתקלה לא נפתרה.

MACS-LOOKING-DOWN

האמינות של Apple

כאמור, מחשב אפל הוא אחד המכשירים האמינים ביותר שתוכלו למצוא בשוק, אולם אפילו מחשב אמין ומדויק כמו: איימק (iMac), מקבוק החדש (New Macbook), מקבוק פרו (Macbook Pro), מקבוק אייר (Macbook Air), מסכי אפל סינמה דיספליי (Apple Cinema Display) ומק מיני (Mac mini) יכולים להיזדקק לתיקון .

אם אתם רוצים לשמור על ההשקעה שלכם, כדאי מאוד שהתיקון יבוצע בידי אנשי מקצוע מוסמכים. משתמשי אפל אוהבים את המוצרים של אפל בזכות האיכות שלהם. תיקון בידיים אמינות הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את השמירה על תקינותם של המכשירים וליהנות משימוש בהם למשך שנים רבות. אצלנו באיי-טי סמארט שרותי מעבדה למחשבים אפל מבטיחים לכם אמינות ומקצוענות בכל הנוגע למכשירי אפל.

שירותים אלו ניתנים גם בהגעת טכנאי עד לבית או לעסק.

להזמנת טכנאי התקשר עכשיו: 054-4-6-27-277

 תיקון מחשבים אפל באתר הלקוח

תיקון מחשבי אפל בביתו או במשרדו של הלקוח – בין השירותים הכי מבוקשים במרכזי שירות טכני, ובנוסף גם אחד ממרכיבים החשובים של מושגים כגון תיקון במחשבים מקינטוש ותמיכה טכנית למק בכלל. לצער הרב, כל התהליך לא מסתיים רק בהחלפת חלקים תקולים. תיקון מחשב דורש ידע ספציפי והבנה עמוקה של עקרונות פעילות החומרה וכל חלקיה.

תיקון איכותי של מחשבי אפל בבית ובמשרד מתאפשר רק בתנאי שמי שמבצע אותו הוא בעל מקצוע מנוסה. לכן, אם אתם מחפשים פתרון מקצועי ושירות מהיר עבור בעיה טכנית כלשהי, אז תבחרו רק בבעלי מקצוע בתחום. חשוב מאוד שתבינו, פנייה לבעלי המקצוע – זה לא סתם מילים יפות על מנת להגדיל את מחיר השירות, אלא זאת בהחלט החלטה נכונה, עזרה מקצועית עם התחייבות לשירות איכותי בטווח זמן קצר, כולל אחריות לכל סוגי העבודות.

כל עבודות תיקון מחשבים אפל מתבצעות בסדר הבא:

 • מחשב מגיע למעבדה וצווב מומחים מבצעים בדיקת מערכת לאיתור תקלות חורה ו\או תוכנה.
 • לפי תוצאות הבדיקה, הוא כותב רשימת עבודות הנדרשות עבור תיקון התקלות.
 • מהנדס מסכם עמכם עלות והיקף של כל העבודות.
 • התשלום מתבצע בסיום העבודות.

לפעמים יש מקרים, כאשר התיקון דורש אמצעים נוספים ובדיקות מיוחדות, שניתן לבצע רק במרכז שירות או מעבדה טכנית, לכן לפעמים יש צורך בהובלת המחשב למרכז השירות, ולפעמים יש צורך גם בהגעה נוספת של טכנאי לבדיקה מעמיקה יותר. במקרים כאלו, במסגרת שירות "תיקון מחשב בבית", אנו מספקים שירות של הובלת המחשב למרכז השירות ובחזרה ממנו. כמובן, תאריך ושעה של ביצוע עבודות מתואמים קודם לכך עם הלקוח.

להזמנת טכנאי הביתה מספיק שתציינו זאת בפנייתכם בטופס באתר שלנו או בעת הזמנת השירות בטלפון. שירות טכני מקצועי יינתן בשעות הנוחות לכם. שירותי תיקון, אחזקה וטיפול בבעיות מחשב הוא המקצוע שלנו ואנו אוהבים אותו, לכן אנו מבצעים את העובדות באופן רציני, יעיל ואיכותי. אתם בהחלט תוכלו לסמוך עלינו!

 • לכל סוגי עבודות ולכל רכישת חלקים אנו מספקים אחריות!

יש לנו חלקי חילוף לכל המחשבי מק

במחסן שלנו תמיד יש במלאי חלקי חילוף לתיקון המחשבים אפל ומק מכל הדגמים. אנו עובדים ישירות עם היצרנים, וכך אנו מבטיחים איכות גבוהה ומחירים אטרקטיביים במיוחד לחלקים מקוריים או חלקים מקבילים לא יקרים.

יש לנו חלקי חילוף לכל המחשבי מקינטוש: איימק, מקבוק פרו, מקבור אייר, מיני מק ותחנות מק פרו.

איסוף מבית הלקוח

נוחות הלקוח חשובה לנו, ואנחנו מבינים שזמנכם יקר. בזמן הנוח לכם, ולמקום שתבחרו – נשלח שליח ונקח את המחשב שלכם למרכז שירות בשביל תיקונו. אנו מציעים שירות איסוף מבית הלקוח ישירות למעבדה (השירות כרוך בתשלום ובאזור האיסוף).

איזורי מתן שירות: פתח תקווה וסביבה, אזור השרון, תל אביב, בקעת אונו, בת ים, חולון, ראשון לציון וסביבה.
 • טלפון להזמנת שירות איסוף: 054-46-27-277


  אנחנו תמיד מוכנים לעזור לכם: 054-46-27277


שירות לקוחות טלפוני:

 • ימים א' – ה': 09.00 עד 19.00
 • יום ו': 09.00 עד 14.00
 • יום שבת: סגור

מוקד שירות טלפוני: 054-46-27-277

icon-whatsappמס' פקס: 03-9233674

הודעות וואטס-אפ: 054-7-588-234

יצירת קשר

בכל שאלה נא לפנות לטלפון 054-46-27-277  או דרך טופס יצירת קשר. נציגנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

  שם מלא (חובה)

  טלפון (חובה)

  בחר את המכשיר שלך (חובה)

  iMacPower MaciMac RetinaiMac old (לבן)Mac miniMac ProMacbook ProMacbook AirMacbook NewMacbook old (לבן)Cinema Display

  דגם מחשב (חובה)

  הסבר בעיה או תקלה

  Back to top button