תמיכה ותחזוקה

ברוכים הבאים לשירותי איי-טי סמארט

אנחנו פה כדי לעזור

מערכות מחשוב, כידוע לכם, זה מרכיב מאוד חשוב בבית או בעסק, והרבה פעמים כולל מידע רגיש וחיוני. תקלות במערכת מחשוב יכולות להיווצר עקב גורמים שונים, החל הטעויות ספונטניות של משתמשים וכלה בבלאי של חומרה. בנוסף, לפעמים נתקלים בגורמים זדוניים חיצוניים אשר עלולים לגרום נזק רב, כגון השבתת מערכת מחשוב כולה, או שימוש לא חוקי במידע שלכם.

באיי-טי סמארט שירותי מחשוב ופטרונות דיגיטליים לביתים ולעסקים תמצאו מגוון פתרונות מחשב כולל את השירות מושלם מקניית מחשב או נייד חדש, כולל את האספקה וההתקנה באתר הלקוח, שירותי תמיכה ותחזוקה, שדרוג כללי לחומרה או לכל המחשב.

שירותי תמיכה ותחזוקה לכל סוגי המחשבים ורשתות תקשורת

באיי-טי סמארט שירותי מחשוב תמצאו מומחי מיחשוב מקצוענים, מנהלי רשתות תקשורת מוסמכים. אנחנו מציעים שירות מקצועי, אמין, אישי ומהיר עד בית הלקוח או משרדו.

המקצוענים שלנו, בעלי ידע מעמיק וניסיון רב בתחום מחשבים, תמיד מסתכלים על הבעיה מצד הלקוח, ולכן יוכלו להתאים עבורכם פתרון יעיל, איכותי ומשתלם מבחינת המחיר. בחברתנו תקבלו יחס אישי, בגלל שאינטרסים של לקוחותינו עומדים אצלנו בסדר עדיפות ראשונה.

טכנאי המחשוב יודעים למנוע אסונות ולטפל בבעיות, והם יספקו לכם טיפול מקצועי ומהיר, תוך כדי התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שיוגדרו על ידכם.

  • לכל סוגי עבודות ולכל רכישת חלקים אנו מספקים אחריות!

איי-טי סמארט שירותי מחשוב ומעבדת תיקונים למחשבים:

 

איזורי מתן שירות: פתח תקווה וסביבה, אזור השרון, תל אביב וסביבה, בקעת אונו, בת ים, חולון, ראשון לציון וסביבה.

 

איי-טי סמארט – כל השירותי מחשוב למחשבים תחת גג אחת

Back to top button