שירותי מחשוב

שירותי טכנאי מחשבים

מחפשים טכנאי מחשב? שירות עד בית הלקוח או משרד: 054-46-27-277

תחשבו רגע על המצבים המתוארים מטה, ותסכימו איתנו שמצבים הללו הם לא ממש נעימים, … למשל, באתם למשרד בבוקר ותיכננתם עבודה פורייה… ופתאום גיליתם שעוזר האמין שלכם לא מגיב! מצב ממש לא נעים, במיוחד אם יש דברים דחופים ופרויקטים לא גמורים…

גם אנחנו חושבים כמוכם! איך להימנע ממצבים אלו? פתרונות ממוחשבים שלנו מוכנים לפתור כל בעיה, ומחלרת תמיכה ותחזוקה למחשבים ורשתות שלנו תמיד עומדת לרשותכם בכדי לתת פתרונות טכניים, עזרה ותמיכה.

 לשירות והזמנות חייגו: 054-46-27-277

הגעתם לאיי-טי סמארט שירותי מחשוב ומעבדת מחשבים

בחברתנו תוכלו למצוא טכנאי מחשבים מקצועיים, מיומנים ומובילים בתחומם.

כל טכנאי המחשבים ורשתות תקשורת בחברת איי-טי סמארט במחלקת תמיכה ותחזוקה למחשבים ורשתות תקשורת, הינם בעלי שנות ניסיון רבות ומהווים חלק מצוות נרחב בעל ניסיון מוכח של מעל 10 שנים.

סוג המחשבים:

certified-webdot-digital

אנחנו כאן בשבילכם!

מעכשיו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו ייעוץ מקצועי ושירות אמין מטכנאי מחשוב ומומחים שלנו, ותהיה לכם הזדמנות לראות שבאמת איכפת להם! בעקבות הידע העשיר שלהם והנכונות לעזור, נוצרת תחושת אמינות וביטחון שאתם ב"ידיים טובות", דבר שמאפשר להגיע לתוצאות הרצויות וחוסך לכם עצבים, זמן ועלויות מיותרות.

המקצוענים שלנו, בעלי ידע מעמיק וניסיון רב בתחום מחשבים, תמיד מסתכלים על הבעיה מצד הלקוח, ולכן יוכלו להתאים עבורכם פתרון יעיל, איכותי ומשתלם מבחינת המחיר. בחברתנו תקבלו יחס אישי, בגלל שאינטרסים של הלקוח עומדים אצלנו בסדרי עדיפויות הראשונים.

Banner-hazmanat-technay

טכנאי מחשבים ושירות מקצועי

טכנאי המחשבים יוכלו לספק לכם מענה טלפוני, תמיכה טכנית, טיפול במחשב מרחוק ע"י השתלטות על המחשב, טיפול פיזי ובדיקת המחשב במעבדת המחשבים שלנו ואף להגיע לבית העסק שלכם ולתקן את התקלה בבית או במשרד הלקוח.

טכנאי המחשבים שלנו בעלי ניסיון מוכח, זאת אומר שהם ראו ונתקלו כבר בכלל התקלות האפשריות ולכן יוכלו לטפל בתקלות שלכם באופן מהיר ומידי ולחסוך לכם כסף רב בזמן עבודה.

בעבור כל תקלה תתבצע בדיקה יסודית ואבחון, ע"י טכנאי מחשבים מוסמך, ורק לאחר קבלת אישור הלקוח ועדכונו בעלויות, יתבצע התיקון.

 עזרה מרחוק

אופציה נפוצה בשירות תמיחה ותחזוקה למחשבים ורשתות תקשורת שלכם שגם היא אינה כרוכה ביציאה מהבית היא התקנה של תוכנה המאפשרת השתלטות של טכנאי מחשבים על המחשב שלכם מרחוק. כך יוכל הטכנאי לאתר את הבעיה, לפתור אותה וכל זה מרחוק ובקלות. היתרון העיקרי של השירות הנוכחי הוא פתרון מהיר לבעיית הגדרות החומרה ותוכנות במחשב. לדוגמה: אתם פתאם נתקלתם בתקלה של שליחת או קבלת דואר אלקטרוני, או שהשתבשו הגדרות מדפסת והיא הפסיקה להדפיס, לא נפתח מסמך מסוים, נוצר וירוס במחשב, מצלמה הפסיקה לשדר וידיאו, נעלם קול ברמקולים או שהמחשב עצמו התחיל לעבוד לאט.

במקום לחכות להגעתו של טכנאי במסגרת שירות תמיכת המחשב או לקחת את מחשבכם לתיקון למעבדת מחשבים, פשוט תתקשרו אלינו ואנו נפתור את בעייתכם במהירות דרך אינטרנט תוך 10-15 דקות (תלוי במהות הבעייה).

 

איסוף מבית הלקוח

אנו מציעים שירות איסוף מבית הלקוח ישירות למעבדה (השירות כפוך לאזור האיסוף וכרוך בתשלום). שראת איסוף אפשר להזמין דרך הטלפון: 054-46-27-277.

איזורי מתן שירות:

 • טכנאי מחשבים ותקשורת בפתח תקווה וסביבה,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת בהוד השרון ובראש העין,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת ברמת גן, גבעתיים וסביבה,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת ברמת השרון: הרצליה, ברעננה, בכפר סבה וסביבה
 • טכנאי מחשבים ותקשורת בתל אביב,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת בקריית אונו בסביבה,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת בבת ים ובחולון,
 • טכנאי מחשבים ותקשורת בראשון לציון וסביבה.

 

שאל את המומחה שלנו

בכל שאלה נא לפנות לטלפון 054-46-27-277 או דרך טופס יצירת קשר.  השאר פרטים וטכנאי מחשבים יתקשר אליך באופן מיידי!

  שם (חובה)

  עיר (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  דגם מחשב

  מפרט מחשב

  תוכן ההודעה

  הצג/י עוד

  שירותים דומים

  Back to top button