שירותי מעבדה ותיקון מחשבים

תיקון למחשבי אפל\מק

מעבדת תיקוני מחשבי אפל: איימק, מקבוק פרו, מקבוק אייר, מקבוק ומיני מק

שירות ותיקון למחשבים איי-טי סמארט מספק שירותי תיקון ותחזוקה למחשבים אפל (מקינטוש) ללקוחות פרטיים ועסקיים בפתח תקווה, במרכז והשרון. תיקון מחשבי אפל חשוב ביותר שייעשה בידי מעבדה מקצועית, כדי להבטיח שהתיקון יעשה על פי הסטנדרטים והנהלים של היצרן.

מחשבי Apple (אפל) חשוב להקפיד שיתוקן בידי מעבדה מוסמכת, כיוון שחלפי המחשב עלולים להיות יקרים, ואינכם רוצים למצוא את עצמכם מחליפים חלקים שאין צורך להחליף או לחזור למעבדה לתיקון נוסף, כיוון שהתקלה לא נפתרה.

MACS-LOOKING-DOWN

האמינות של Apple

כאמור, מחשב אפל\מק הוא אחד המכשירים האמינים ביותר שתוכלו למצוא בשוק, אולם אפילו מחשב אמין ומדויק כמו Mac Book Air ,Mac Mini ,Mac Book Pro ,Mac Book וכמובן מחשבי iMac, יכולים להיזדקק לתיקון .

אם אתם רוצים לשמור על ההשקעה שלכם, כדאי מאוד שהתיקון יבוצע בידי אנשי מקצוע מוסמכים. משתמשי אפל אוהבים את המוצרים של אפל בזכות האיכות שלהם. תיקון בידיים אמינות הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את

 

השמירה על תקינותם של המכשירים וליהנות משימוש בהם למשך שנים רבות.

 

אצלנו בגיימבורד שרותי אפל מבטיחים לכם אמינות ומקצוענות בכל הנוגע למכשירי אפל.

שירות ותיקונים למחשבי מק: 054-46-27-277

 תיקון מחשבים מקינטוש (אפל)

תיקון מחשבי אפל או מקינטוש (מק) – בין השירותים הכי מבוקשים היום בתחום העסקי, ובנוסף גם אחד ממרכיבים החשובים של מושגים כגון תיקון במחשבים אפל ותמיכה טכנית למקינטוש בכלל. לצער הרב, כל התהליך לא מסתיים רק בהחלפת חלקים תקולים. תיקון מחשב דורש ידע ספציפי והבנה עמוקה של עקרונות פעילות החומרה וכל חלקיה.

תיקון איכותי של מחשבי אפל (כדוגמא: איימק, מקבוק פרו, מקבור אייר, מק מיני, מק פרו) מתאפשר רק בתנאי שמי שמבצע אותו הוא בעל מקצוע מנוסה. לכן, אם אתם מחפשים פתרון מקצועי ושירות מהיר עבור בעיה טכנית כלשהי, אז תבחרו רק בבעלי מקצוע בתחום. חשוב מאוד שתבינו, פנייה לבעלי המקצוע – זה לא סתם מילים יפות על מנת להגדיל את מחיר השירות, אלא זאת בהחלט החלטה נכונה, עזרה מקצועית עם התחייבות לשירות איכותי בטווח זמן קצר, כולל אחריות לכל סוגי העבודות.

כל עבודות תיקון מחשבי מק מתבצעות בסדר הבא:

 • מחשב מגיע למעבדה וצוות מומחים מבצעים בדיקת מערכת לאיתור תקלות חורה ו\או תוכנה.
 • לפי תוצאות הבדיקה, הוא כותב רשימת עבודות הנדרשות עבור תיקון התקלות.
 • מהנדס מסכם עמכם עלות והיקף של כל העבודות.
 • התשלום מתבצע בסיום העבודות.

לפעמים יש מקרים, כאשר התיקון דורש אמצעים נוספים ובדיקות מיוחדות, שניתן לבצע רק במרכז שירות או מעבדה טכנית, לכן לפעמים יש צורך בהובלת המחשב למרכז השירות, ולפעמים יש צורך גם בהגעה נוספת של טכנאי לבדיקה מעמיקה יותר. במקרים כאלו, במסגרת שירות "תיקון מחשב בבית", אנו מספקים שירות של הובלת המחשב למרכז השירות ובחזרה ממנו. כמובן, תאריך ושעה של ביצוע עבודות מתואמים קודם לכך עם הלקוח.

להזמנת טכנאי הביתה מספיק שתציינו זאת בפנייתכם בטופס באתר שלנו או בעת הזמנת השירות בטלפון. שירות טכני מקצועי יינתן בשעות הנוחות לכם. שירותי תיקון, אחזקה וטיפול בבעיות מחשב הוא המקצוע שלנו ואנו אוהבים אותו, לכן אנו מבצעים את העובדות באופן רציני, יעיל ואיכותי.

אתם בהחלט תוכלו לסמוך עלינו!

לכל סוגי עבודות ולכל רכישת חלקים אנו מספקים אחריות!

יצירת קשר

איי-טי סמארט עושה את מירב המאמצים על מנת לספק שירות איכותי ללקוחותיה.
נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל עניין.

מוקד טלפוני: 054-46-27-277

א`-ה` 08:00-19:00

ו` 09:00-16:00

הודעות וואטסאפ: 054-7-588-234

יצירת קשר אונליין

  שם מלא (חובה)

  טלפון (חובה)

  בחר את המכשיר שלך (חובה)

  iMacPower MaciMac RetinaiMac old (לבן)Mac miniMac ProMacbook ProMacbook AirMacbook NewMacbook old (לבן)Cinema Display

  דגם מחשב (חובה)

  הסבר בעיה או תקלה

  הצג/י עוד
  Back to top button