שירות לעסקים

שירותי IT לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים: 054-46-27-277

בעל עסק! נמאס לך מתקלות מחשוב, שמבזבזות לך זמן יקר וכסף רב?

איי-טי סמארט לעסקים – המקום המושלם לעסק שלך!

המחלקה העסקית שלנו באיי-טי סמארט מסורה להפוך את חלומתייך למציאות. נעזור לכם לייעל את העסק שלכם ובו זמנית נוריד לכם עלויות ובכך ההשקעה תחזיר את עצמה.

חברת איי-טי סמארט ומחלקה העסקית מתמחה בשירותי מחשוב לעסקים, שירותי מעבדה לתחנות עבודה ומחשבים ניידים, תחזוקת מחשבים ושרתים, שירותי תמיכה, פתרונות דיגיטליים ותקשורת למגזר העסקי.

כל עסק מוכרח להיצמד לגוף אשר ינחה, ייעץ ויוביל את מדיניות העבודה במחשבים וברשת, את המדיניות בתקשורת נתונים ואת מדיניות הגיבויים של בסיסי הנתונים, מסמכים חשובים, הדוא"ל  וכו'.. .

גוף שייעל את העבודה ויציע פתרונות טכנולוגיים חדשים, ישדרג ויתחזק מידי פעם ויוריד מעמסה מעובדי העסק. כך נחסך לא מעט כסף, להפחית דאגות ולהפחית את הסיכון של נפילת הפרודוקטיביות של מחשבים בעסקים ובאין למנוע את הבעיה החמורה של הרשת המקומית ו\או תחנת עבודה בארגון.

איי-טי סמארט לעסקים

באיי-טי סמארט תוכלו למצוא פתרון כולל למערכת המחשוב שלכם תחת קורת גג אחת! אנו נעזור לכם למפות את צרכי העסק שלכם וכך נוכל להתאים לכם את המוצרים תקשורת, מחשבים ושירותי מחשוב המתאימים ביותר לארגון העסקי שלכם.

בחברתנו תמצאו אנשי מקצוע מוסמכים, מומחים בתחומם ובעלי תודעת שירות גבוהה וכל זאת מטכנאי מחשבים ועד מומחה הרשתות והתקשורת.

אנו נספק לכם פתרונות IT ושירותי מחשוב מגוונים ומקצועיים אשר מותאים באופן אישי לבית העסק שלכם.

בין שירותינו תוכלו למצוא:

 • שירותי מיקור חוץ (הזמנת טכנאי לפי קריאה, בנק שעות, ריטיינר חודשי, חוזה שירות שנתי)
 • שירותי תמיכה (תמיכה טלפונית, תמיכה מרחוק)
 • שירותי גיבוי מרחוק
 • הקמת תשתיות ופתרונות תקשורת
 • ניהול ותפעול רשת תקשורת ,אבטחת המידע ושירותי מחשוב
 • שירותי מעבדה לתחנות עבודה, מחשבים נייחים ומחשבים ניידים (תיקון למחשבי PC ו- APPLE)
 • ייעוץ מחשוב
 • מערכי מחשוב (הקמת מערכי מחשוב, משלב האפיון ועד לתחזוקה השוטפת)
 • הקמת עסק חדש (משרד בדמי מפתח)

אנו סמוכים ובטוחים כי אנו נעניק לכם את השירות האמין והמיומן ביותר בתחום שירותי המחשוב. שירותי מחשוב לעסקים מחברה מקצועית, אמינה וותיקה – המתכון של כל חברה להצלחה !

שירות מיקור חוץ למערכות מידע

היום, לכל חברה או עסק יש צורך בהחזקת מידע ונתונים רבים במערכות מחשבים, נוצר מצב בו נדרש מכל עסק להשקיע זמן ומשאבים רבים בטיפול ובתמיכת מערכות אלו. השיטה של מיקור חוץ אפשרה לארגונים רבים העברת סמכויות ומינוי חברות מיוחדות, שתפקידן לספק שירות פתרונות מחשוב ומענה לכל צורך הקשור באחזקת מערכת המידע ואבטחתה.

החברות המצויות בשוק מעוניינות, לרוב, להתמקד בניהול העסקים הבוערים, כאשר הצורך בתפעול המידע גוזל זמן יקר ומעיב על איכות הפעילות הכללית. מיקור חוץ מעניק לחברה את הזמן והיכולת להשקיע בעיקרי עסקיה, ולהתמקד בתחומי ההתמחות שלה. יתרה מכך, עם הזמן מתקדמות ומתפתחות השיטות לאיחסון המידע, ואיתן עולה הצורך בחברה מקצועית המתמחה בתחזוקה ובתפעול טכנולוגיות המידע השונות, ובכך, יש למיקור החוץ יתרון מקצועי ברור ומשמעותי על פני שיטות אחרות.

שירות מקצועי

טכנאים המחשבים ומומחים התקשורת שלנו יוכלו לספק לכם מענה טלפוני, תמיכה טכנית, טיפול במחשב מרחוק ע"י השתלטות על המחשב, טיפול פיזי ובדיקת המחשב במעבדת המחשבים שלנו ואף להגיע לבית העסק שלכם ולתקן את התקלה בבית או במשרד הלקוח.

טכנאי המחשבים שלנו בעלי ניסיון מוכח, זאת אומר שהם ראו ונתקלו כבר בכלל התקלות האפשריות ולכן יוכלו לטפל בתקלות שלכם באופן מהיר ומידי ולחסוך לכם כסף רב בזמן עבודה.

בעבור כל תקלה תתבצע בדיקה יסודית ואבחון, ע"י טכנאי מחשבים מוסמך, ורק לאחר קבלת אישור הלקוח ועדכונו בעלויות, יתבצע התיקון.

שירותי תחזוקה למחשבים

אנחנו באיי-טי סמארט מתמחים בתכנון והקמה של מערכי מחשוב, משלב האפיון ועד לתחזוקה השוטפת.

שירות תחזוקת מחשבים לעסקים על בסיס חוזה שירות שנתי או רטיינר חודשי (מינימום 3 חודשים), המקנה לעסק שלך ביטוח מקיף לניהול השרתים ותחנות העבודה בארגון.

סוג המחשבים:

-טכנאי-מחשבים-תמיכה-מרחוק

שירותי תמיכה ועזרה מרחוק

אופציה נפוצה בשירות תמיכה ותחזוקה למחשבים ורשתות תקשורת שלכם שגם היא אינה כרוכה ביציאה מהבית היא התקנה של תוכנה המאפשרת השתלטות של טכנאי מחשבים על המחשב שלכם מרחוק. כך יוכל הטכנאי לאתר את הבעיה, לפתור אותה וכל זה מרחוק ובקלות. היתרון העיקרי של השירות הנוכחי הוא פתרון מהיר לבעיית הגדרות החומרה ותוכנות במחשב. לדוגמה: אתם פתאם נתקלתם בתקלה של שליחת או קבלת דואר אלקטרוני, או שהשתבשו הגדרות מדפסת והיא הפסיקה להדפיס, לא נפתח מסמך מסוים, נוצר וירוס במחשב, מצלמה הפסיקה לשדר וידיאו, נעלם קול ברמקולים או שהמחשב עצמו התחיל לעבוד לאט.

במקום לחכות להגעתו של טכנאי במסגרת שירות תמיכת המחשב או לקחת את מחשבכם לתיקון למעבדת מחשבים, פשוט תתקשרו אלינו ואנו נפתור את בעייתכם במהירות דרך אינטרנט תוך 10-15 דקות (תלוי במהות הבעייה).

יצירת קשר

בכל שאלה נא לפנות לטלפון 054-46-27-277 או דרך טופס יצירת קשר. השאר פרטים ומומחה שלנו יתקשר אליך באופן מיידי!

  שם (חובה)

  עיר (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  דגם מחשב

  מפרט מחשב

  תוכן ההודעה

  הצג/י עוד
  Back to top button