שירותי מחשוב

פתרונות גיבוי

שירותי גיבוי וגיבוי ענן לעסק ולמשתמש ביתי

בעל עסק, אתה בטוח שהמידע שלך מגובה ומוגן?

המחשב עבור מרביתנו עבר תהפוכות רבות במרוצת השנים ובעת האחרונה הוא הפך לבעל משמעות ושימוש מוגדר הרבה יותר מבעבר.

רבים גולשים כיום באמצעות מכשירי המובייל השונים אם באמצעות הסלולארי שלהם או הטאבלט ודומיו שיש בידי רבים. המחשב הפך בעיקר לכלי המשמש לצרכי כתיבת טפסים, משחקי רשת, אגירת חומרי לימוד ועבודה ובעיקר שמירה על תמונות וסרטים שנאגרים במכשירי המובייל ואנו מעוניינים לרוקן ולשמור עליהם ואולי אף לפתח בהמשך ולעשות בהם שימוש להנאתנו.

דווקא מסיבות אלו חשוב כיום יותר מתמיד לדאוג לגיבוי התונים הנאגרים על המחשב. החומר שיש על כל מחשב שכזה הוא יקר ערך, בעיקר ריגשי ושימושי עבור מרביתנו ועל כן פגיעה במחשב בכל צורה שהיא והיעלמות של אותם הקבצים יכולה להיות נזק עצום עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

אל תגיד "לי זה לא יקרה"

אובדן מידע קורה לכולם! השאלה מתי וכמה הנזק גדול. תן למומחים שלנו לספק לך את הפתרון הטוב ביותר עבורך, בהתאמה אישית לצרכים, ליכולות ולדרישות.

רשימה סיבות לאובדן מידע של חברות שגם "להם זה לא קרה":
וירוס, קריסת כונן קשיח, מחיקה בשוגג, גניבה, שריפה, הצפה, חבלה יזומה של עובד ממורמר, קריסה בעת שדרוג תוכנה, תקלה במערכות האחסון, העלמות של ספק שירות, תקלות סנכרון, גישה של גורם לא מורשה, נפילת חשמל, תקלות במערכת קירור של המחשב.

תקלה טכנית, הצפה, שריפה, רעידת אדמה, מלחמה או פעולת טרור. הסיבה לא משנה, אם אין לך גיבוי למידע בעסק אז העסק עוצר מלכת.

סוגי הגיבוי:

ברוב תוכנות הגיבוי קיימות שלוש שיטות גיבוי:

 • גיבוי מלא (Full Backup) – גיבוי מלא הוא גיבוי של כל החומר שהוגדר.
 • גיבוי שינויים (Differential Backup) – גיבוי שינויים הוא גיבוי של כל שינוי שבוצע בנתונים מאז הגיבוי המלא האחרון.
 • גיבוי מצטבר (Incremental Backup) – גיבוי מצטבר הוא גיבוי של שינויים מאז הגיבוי המצטבר האחרון.

לכל שיטה חסרונות ויתרונות. אנו נבחר את שיטת הגיבוי בהתאם לקיבולת הנתונים לגיבוי ולתכיפות השינויים. תתקשרו לטלפון שלנו: 054-46-27-277 ותתחילו לעבוד נכון!

פתרונות האחסון שאנחנו ממליצים:

כיום המרכיב החיוני ביותר בכל בית עסק הינו המידע, ולכן יש לשמור עליו באופן מקצועי וחסר פשרות. אין מן הנמנע כי מידע זזה יאבד בשל גורמים עוינים או אף בעקבות טעות אנוש פנימית בתוך העסק.

מערכת או דיסק חיצוני

שרת קבצים

אפשר לרכוש שרת כמערכת אחסון ברשת או לרכוש שרת מלא על מערכת הפעלה Windows או Windows Server לעסקים גדולים ובינוניים.

גיבוי ענן (מרחוק)

גיבוי מרחוק או גיבוי ענן הינה הדרך הפופולרית לגיבוי מידע, מכיוון שהיא נוחה מאוד לתפעול ולמעשה אינה דורשת מן הלקוח כל פעולה אקטיבית שכן גיבוי המידע מתבצע באופן אוטומטי.

גיבוי מרחוק זה סנכרון (שעתי\יומי\שבועי\חודשי) של המידע יקר הערך הנמצא על המחשבים שלנו דרך התוכנה צד שלישי שמותקנת במחשב שלך עם שרת קבצים חיזוני. בגיבוי ענן או גיבוי מרחוק , ניתן לגבות מסדי נתונים שלמים בפורמטים פתוחים, לדוגמת: Exchange , MySQL , SQL Server ,Oracle ועוד…

שרת קבצים הוא שרת DATA רב עוצמה היושב בחוות שרתים מאובטחת עם ממשק ניהול המאפשר אוטנטיקציה מוצפנת (כניסה באמצעות שם משתמש וסיסמא) לחשבון פרטי שהוקם עבורכם . באותו הממשק ניתן יהיה לצפות מכל מקום בעולם בכל הקבצים והתיקיות שאתם עצמכם הגדרתם לתוכנה היושבת במחשבכם לסנכרן , ואף לשחזר אותם בלחיצת כפתור אחד.

יצירת קשר:

אנו מזמינים אותך להיות בצד המגבה. נשמח לתת הצעה שתשתלם. לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא תשלום בנוגע לגיבוי מידע צרו איתנו קשר בטלפון 054-46-27-277 או דרך טופס היצירת קשר!

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  חידה (חובה)

  הצג/י עוד

  שירותים דומים

  Back to top button