שירותי מחשוב

פתרונות אנטי וירוס למחשבים

שירותי אנטי-וירוס למחשבים ורשתות: 054-46-27-277

פתרונות אבטחה למחשביםשירותי אנטי-וירוס ואבטחת מידע

הגנה בפני קוד זדוני ברמת נקודות קצה הפכה להיות סטנדרט בכל מחשב ורשת כיום, מבחר המוצרים הקיימים בשוק נותנים כלים בידי הלקוח לבחור את המוצר המתאים לצרכים המיוחדים שלו.

מערכת המגינה על המחשבים האישיים, המחשבים הניידים ועל כל המחשבי מק, כולל ההגנה על הסמארטפונים והמחשבי לוח (טאבלט) מפני איומים של וירוסים, רוגלות וסיכונים. המערכת אינה מפריעה למהירות העבודה מכיוון שאינה צורכת משאבים רבים ומשלבת תמיכה בכל המערכות הפעלה: ווינדאוס (Windows), מקינטוש (macOS) ואנדרויד (Android).

אנטי-וירוס לרכישה למשתמש הביתי והעסקי

כדי לבחור את המוצר המתאים ביותר שיהווה את ההשקעה הנכונה ביחס עלות התועלת, יש לזכור כי "אבטחת מידע" בכלל ושרותי "אנטי-וירוס" בפרט הינן שירות ולא מוצר!

כשירות, החשיבות של עדכונים שוטפים, תמיכה במשווקים ובלקוחות בעברית, רוסית ואנגלית, יחד עם יחס גילוי מרבי, יעילות הטיפול בנוזקות ואפשרות שדרוג לגרסאות חדשות הן נקודות קריטיות בבחירת פתרון ההגנה ללקוחות עסקיים ופרטיים.

אי-טי סמארט מייצגת את חברת NOD32 המובילה באופן עקבי באיכות הפתרונות שלה ובתאימות לקריטריונים כפי שהוצגו לעיל.

מה הוא – אנטי וירוס?

האנטי וירוס של NOD32 מספק פתרונות הגנה למידע שלכם הן במחשבי פיסי או אפל והן בסמארטפונים, מבלי להעמיס על המערכת.

ההתקנה וגם רכישת אנטי וירוס NOD32  – היא אוטומטית ובתוך פחות מדקה! ונותנת הגנה מפני וירוסים, רוגלות, מזיקים ותוכנות זדוניות המופצות בזמן אמת על ידי טכנולוגיה פורצת דרך בתחומה. כמו כן, אנטי וירוס NOD32 מספק הגנה מלאה על המחשב תוך כדי צריכה מעוטה של משאבי המחשב ואינו מעמיס על תעבורת הרשת.

פתרון נוסף המספקת NOD32 הוא אנטי וירוס לשרתי דואר מיקרוסופט, שומר על המחשב שלכם נקי עם פתרון משולב של אנטי וירוס ואנטי ספאם במוצר אחד, הסורק את תיבות הדואר שלכם ועוצר מזיקים לפני הגעתם אל המחשב.

בנוסף, תקבלו את מערכת ההגנה של NOD32 בסביבת הרשת החברתיות (כמו: facebook\פייסבוק ועוד..), המערכת סורקת את הדפים שלכם ושל חבריכם, מנקה ומנה עליהם כך שתוכלו להינות מצפייה בתמונות, שיתופים וסרטונים בצורה בטוחה.

פתרונות אבטחה ברמה עולמית לכל המערכות הפעלה

למה לבחור ESET NOD32 ?

המערכת מספקת הגנה למחשב או לסמארטפון בכל זמן נתון מפני וירוסים קיימים וחדשים, תוך זיהוי מדויק של המזיקים.
הגנת פרימיום עבור מערכות: פיסי (PC), מק ‏(Mac) ואנדרויד (Android) למשתמש עסקי וביתי.
 • מגן מפני איומי אינטרנט

 • מגן על התקני: PC, ‏‏Mac ו- Android

 • מגן על הפרטיות והזהות שלך

 • מספק אבטחה לבנקאות מקוונת וקניות דרך האינטרנט

 • מגן על ילדים מפני סכנות באינטרנט

 • מספק אבטחה מבלי להאט אותך

 • מפשט את ניהול האבטחה

*מבחר הפונקציות תלוי בסוג ההתקן שבשימוש.


על איזה מכשיר ברצונך להגן?

אנו ממליצים: ESET Internet Security

פתרון זה למספר התקנים ברישיון אחד מציע הגנה על התקני PC, ‏‏Mac ו- Android, מפני כל האיומים העלולים להגיע מכיוון האינטרנט.

כדי לקבל גירסת ניסיון בחינם, הזן שם וכתובת דוא"ל ביצירת קשר ואנו נשלח אליך דוא"ל עם קישור להורדה שתוקפו יפוג 30 יום לאחר התקנתו. כאשר תרצה לרכוש את הרישיון המלא, פשוט תתקשרו לטלפון שלנו: 054-4-6-27-277 ונציג החברה יעזור לכם בקניה.

יצירת קשר

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, השאירו פרטים בבקשה.

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  חידה (חובה)

  הצג/י עוד

  שירותים דומים

  Back to top button