מי אנחנו

מחשבים ®LeonSky כמותג

מחשבים ®LeonSky נראים מדהימים. אך עובדים אפילו טוב יותר!

מחשבים ®LeonSky מספקים את היכולת לשחק בצורה הטובה ביותר ואת הביצועים המיטביים עבור משימות מקצועיות. התכונה העיקרית של כל המחשבים שלנו היא הבחירה האישית של רכיבים כדי לאפשר את השימוש מרבי בכל אחד מהמחשבים שלנו. יחד עם הטכנולוגיות הטובות ביותר אשר תעשיית המחשבים יכולה להציע בשילוב עם החומרה המוכחת, אנו מקבלים מחשב מוכן המספק 100% של עוצמה ואת התוצאה הטובה ביותר עבור כל משימה.


אנו מציעים שתכירו את משפחת המחשבים שלנו בשם מחשבים ®LeonSky :


  • מחשבי iGamer – סידרת מחשבים גיימינג עבור גיימרים שרוצים לקבל את האיכות המקסימלית ביותר ואת המשחק חלק בהגדרות גבוהים במיוחד. 

  • מחשבי iPro – סידרת מחשבים למקצועיים לעריכת וידאו או תמונות, לעריכת אודיו ועבודות אולפן, לעיצוב והדמיה או אפטר.

  • מחשבי LeonSky® iStream  סידרת מחשבים סטרימינג עבור גיימרים שמתסקים עם הקלטה של סרטונים בשידור חי.

  • מחשבי iMedia – סידרת מחשבים לסרטים, מדיה ומוזיקה לסלון או לקולנוע ביתי.


הפילוסופיה של ®LeonSky


  • טכנולוגיות מודרניות

הטכנולוגיה המודרנית היא הלב של מחשבי ®LeonSky. אנו ממשיכים לקבל ידע חדש ולהשקיע מאמצים משמעותיים בפיתוח מחשבים אישיים בישראל. לכן, אנחנו מוכנים תמיד להציע את הטכנולוגיה העדכנית ביותר במחשבים.

  • איכות גבוהה

האיכות חשובה לנו מאוד. אנחנו מפקחים על איכות המחשבים שלנו כל הזמן, כך שהלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים כי הם יקבלו מחשב באיכות הגבוהה ביותר.

  • השירות הטוב ביותר

מומחים טכניים של ®LeonSky שואפים לספק ללקוחות את הפתרונות והשירותים הטובים ביותר בשוק הישראלי! איכות מעולה של המחשבים שלנו מתחילה עוד בשלב העיצוב של המחשב.

  • תשומת לב לפרטים

כדי להבטיח כי מחשבי ®LeonSky יענו על צרכי הלקוחות, אנו מקדישים תשומת לב רבה לא רק לטכנולוגיות מודרניות, אלא גם לאיכות ההרכבה, שליטה בחימום, אקוסטיקה, עיצוב ולדברים קטנים אחרים שבדרך כלל מתעלמים מהם.

  • יחסים ארוכי טווח עם לוקחות

אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחתו של ®LeonSky הוא הקשר עם הלקוחות והשותפים שלנו. אנחנו גדלים יחד אתכם.

  • המחשבים הטובים ביותר

כל עובדי ®LeonSky חולקים את אותה מטרה. אנו משגשגים בתנאים קשים ומוכנים לאתגרים חדשים. וכולנו עובדים כדי למלא את אותה המשימה – לספק לאנשים את המחשבים האישיים הטובים ביותר בעולם!


כינוי המותג ®LeonSky


שם המותג LEONSKY מבוטא "לאונסקאי" ומגיע משתי מילים. "LEON" הוא שמו של מייסד הרעיון, ו-"SKY" הוא השמים באנגלית, כי כאשר אנחנו חושבים על חלום, אנחנו מסתכלים לשמים.

המותג LEONSKY מגלם את העוצמה, האיכות הגבוהה והטכנולוגיות החדשות. עם כל מחשב חדש החברה שלנו כובשת גבהים חדשים בעולם של המשחקים וסייבר ספורט. ובכך אנו שואפים ליצירת מחשב אידאלי עבורכם.

טאגים
הצג/י עוד
Back to top button
Close
Close