ביקורות למחשבים וחומרה

iMac Pro – השחקן חדש בקרב המקצוענים

איימק פרו החדש –  מפותח עבור המקצוענים

מהסיבה זו אפל ניסתה ליצור את ה- iMac אשר מספק את כל הדרישות האפשריות. ולאחר מכן אפל הצליחה לעשות אותו עוד יותר טוב עבור מקצוענים. לכן iMac Pro החדש הוא מתאים יותר לאנשי מקצוע. מעבדי גרפיקה עוצמתיים ברמה של תחנות עבודה, כוננים מהירים, מודולים של זיכרון, ומספר יציאות פלט\קלט – התצורה של iMac Pro מרשימה ביותר בין כל המחשבי של אפל. דבר מדהים נוסף – הרוחב של הגוף המפורסם לא גדל אפילו במילימטר. עכשיו כולם – כל אנשי עריכת וידאו ואנימציה 3D, מוזיקאים מקצועיים, מפתחים וחוקרים – יעברו לרמה חדשה ואיכותית. הכירו את ה- iMac Pro: עוצמתי, נוח ויציב.

המקצוענים אוהבים לעבוד עם iMac

imac-pro-new-2017

 

18 ליבות ב-  iMac Pro החדש

iMac עם מעבד 8 ליבות – הוא מחשב חזק ביותר. אבל ה- iMac עם 18 ליבות מאפשר רמת ביצועים אחרת לגמרי. הוסיפו עליו Turbo Boost עד 4.5GHz, וזה ה- iMac Proהחדש המשלב עיבוד נתונים רב-ערוצית ומהירות עבודה של יישומים ענקית. לכן, לא משנה מה אתם עושים – רנדרינג, עריכת וידאו 4K, יצירת אפקטים קוליים בזמן אמת או קומפילציה יישומים חדשים – הכל ייעשה מיד. במילים פשוטות, 8 ליבות זה טוב, אבל 18 ליבות זה טוב יותר!

 • מעבד Xeon בעל 8, 10 או 18 ליבות
 • Turbo Boost של עד 4.5GHz
 • עד 42 מגה בייט של זיכרון מטמון

 

סימולציה של חלקיקים הקטנים? פשוט מאוד!

ערפל. טיפות של גשם. הרוח מנדנד את החיטה בשדה. בעזרת iMac Pro עם מעבד עם 18 ליבות וטכנולוגיה Hyper Threading, ניתן לבצע סימולציה וטיוח של מערכות חלקיקים בקלות – גם סטטיים וגם אנימציה 2D ו- 3D

Radeon Pro Vega – המעבד גרפי החדש

כאשר אפל החליטה כמה חזק צריך להיות ה- iMac החדש, הם כבר ידעו איזה מעבד גרפי הוא יידרש. לאפל הייתה רק בעיה אחת – המעבד הנדרש לא היה קיים. היום אנו מביאים לכם את המעבד הנדרש כמרכיב של iMac Pro. Radeon Pro Vega הוא מעבד גרפי מהיר פי שלוש מהמעבדים גרפים המותקנים על הדגמים הקודמים של iMac, ומשלב את הכוח של שני GPU בשבב יחיד. משמעות הדבר היא עליה משמעותית בקצב הפריימים של יישומי מציאות וירטואלית, תמיכה בטיוח 3D בזמן אמת, ואפקטים רבים ומיוחדים והגדרות גרפיקה מקסימאלית במשחקים. זו הוכחה כי iMac Pro – ההתגלמות של כוח.

במקום הזיכרון החיצוני VRAM המשומש היום, ב- iMac Pro יש זיכרון HBM2 שמאפשר לו לקבל נתונים במהירויות של עד 400GB בשנייה!

 • מעבד גרפי Radeon Pro Vega
 • 11 טרה-פלופ בעת עיבוד מספרי דיוק יחיד
 • 22 טרה-פלופ בעת עיבוד מספרי חצי דיוק
 • רוחב פס גבוה של 8GB או 16GB
 • רוחב פס זיכרון – עד 400GB בשנייה

 

הווירטואלי אבל במציאות

עם המונובלוק החדש iMac Pro והמעבד הגרפי החדש שלו Radeon Pro Vega תוכלו לא רק לצלול לתוך עולמות וירטואליים, אבל גם ליצור אותם מאפס.

יותר זיכרון לפרויקטים גדולים

iMac Pro תומך את התקנת נפח זיכרון מרשים עד 128GB . אז תוכלו לבצע ויזואליזציה וטיוח של דגמים 3D גדולים. ליצור סביבות בדיקה מרובות עם פיתוח חוצה פלטפורמות, לפתוח יישומים רבים בו זמנית, ולבצע משימות עם נתונים גדולים בקלות.

 • עד 128GB
 • זיכרון DDR4 ECC 2666MHz

 

כוננים מהירים. רק נפתח – כבר טעון

כונן פלאש בנפח של עד 4TB מאפשר לכם לעבוד על פרויקטים 4K ו- HD גדולים, ללא קשר לקודק בשימוש. רוחב פס עד 3GB בשנייה מאפשר להוריד קבצים גדולים או להפעיל יישומים מהר יותר. מצטערים אם לא ראיתם כי זה היה מהר מידי.

 • כונן SSD עם נפח עד 4TB
 • רוחב פס עד 3GB בשנייה

 

כל וידיאו זו אומנות

iMac Pro מאפשר לערוך כמה זרמים של וידיאו בו-זמנית ללא בעיות. וכונן פלאש של עד 4 TB מאפשר לשמור ולהעלות באופן מיידי את הפרויקטים הגדולים ביותר.

הגיע זמן להתחיל את העבודה הרצינית

כמובן, למחשב של אנשי מקצוע צריך להיות יציאות רבות במהירות גבוהה, כך שהוא יכול לשמש כתחנת עבודה חזקה. ב- iMac Pro יש ארבע יציאות Thunderbolt 3. אפשר לחבר עליו שני צגים 5K ולקבל את השטח הכולל של כ-44 מיליון פיקסלים במסך ולהעביר נתונים במהירות של 40GB בשנייה. בנוסף, ישנו יציאת Ethernet 10GB, דבר שלא היה עדיין בשום מונובלוק של iMac. עכשיו, העברת קבצים ממחשב למחשב ואחסון רשת בעלת ביצועים גבוהים, מתרחשים עד 10 פעמים מהר יותר.

 • 4 יציאת Thunderbolt 3 USB C
 • עד 44 מיליון פיקסלים
 • Ethernet 10 GB – כמו כן הוא תומך בהעברת נתונים בסטנדרטים Nbase-T במהירויות 1GB, 2.5GB ו- 5GB לשנייה.

 

יציאה על המסך הגדול

הפכו את המחשב שלכם לתוך תחנת עבודה חזקה, חברו את שני מערכות RAID ושני מסכים 5K לארבע יציאות Thunderbolt 3 שתי מערכות ושני 5K צג העריכו את התוצאות של שטח המסך של 44 מיליון פיקסלים.

מסך Retina 5K – יותר ממיליארד צבעים

כמובן, שב-iMac חייב להיות צג מדהים, ו-iMac Pro אינו יוצא מן הכלל. יתר על כן, הצג 27 אינץ' שלו – הטוב ביותר ממה שאי פעם יצרו: 14.7 מיליון פיקסלים של אור עם בהירות מדהימה של 500 קנדלה על מטר מרובע. בנוסף, הוא תומך בסולם צבעים מורחב (P3), ומספק איכות הצבע הגבוהה ביותר – יותר ממיליארדים צבעים. לכן, את התמונה על המסך של iMac Pro צבעונית מציאותית.

 • 500 קנדלה על מטר מרובע
 • בהיר יותר ב- 43%
 • תמיכה במיליארד צבעים 10 ביט היסוסים במרחב ובזמן.

 

כל הצבע האמתי

התצוגה מסוגלת להציג מיליארד צבעים שונים, כך התמונות שלכם יהיו בדיוק כמו שצילמתם אותם: עם שיפועים הדרגתיים מאוד ותצוגה מינימאלית של להקות באזור המעבר.

מערכת בקרה תרמי מורחבת

ביצועים גבוהים דורשים עוצמה רבה, וזה מוביל לחימום יתר. לכן, המצאנו את ארכיטקטורה של מערכת קירור המונובלוק החדש iMac Pro והוספנו לו מאוורר כפול וחדשני וחורים אוורור נוספים. מהי התוצאה? זרימת האוויר גדלה בכמעט 75%, ואת קיבולת החום של המערכת גדלה ב- 80%. לכן מחשב iMac Pro אינו מתחמם אפילו בהספק של 500 וואט – זה 67% יותר מאשר הדגמים iMac הקודמים.

רמקולים חדשים לגמרי

הסאונד ב-iMac Pro לא פחות מרשים מאשר התמונה. רמקולי סטריאו משופרים עם טווח תדרים רחב ובס עשיר נשמעים חזקים יותר. תופעות רב שכבתיים, כלי נגינה ותופים – תשמעו את כל זה בבהירות מדהימה.

אבזרים חדשים

האבזרים אלחוטיים ונטענים הם אידיאליים עבור iMac Pro, ובהחלט משלימים את המראה שלו. המקלדת החדשה Magic Keyboard, מצוידת במקלדת הנומרית, ובנוסף לבחירה שני אופציות – עכבר Magic Mouse 2 או משטח נגיעה Magic Trackpad 2.

 • פונקציות ותצורות מסוימות לא תהיינה זמינות בכל המדינות והאזורים
 • התוכן נמכר בנפרד. זמינות של בקשות שהוגשו אינה מובטחת
 • מפרט כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת
טאגים
הצג/י עוד

שירותים דומים

Back to top button
Close
Close