ביקורות למחשבים וחומרה

מדריך לרכישת מחשב מחודש

מחשבים עודפים, מחודשים ולפטופים מיד שניה

מחשבים ניידים מיד שנייה

איי-טי סמארט פתרונות מחשוב ומעבדת שירות למחשבים ולפטופים מציעה מגוון מחשבים ניידים ומחשבי אפל מיד שנייה ומחודשים, מעודפים ומתצוגה הנמכרים לאחר בדיקת איכות קפדנית במעבדת המחשבים של החברה.

כל המחשבים נמכרים עם אחריות וזו הזדמנות טובה לרכוש מחשב מחודש מותג איכותי במחיר זול יותר מהמחיר שוק עם ביצועים מרהיבים המספיקים לרוב צרכי הלקוחות העסקיים והפרטיים.

מחשבים מחודשים ומעודפים או מיד שניה מוצע במחירים זולים המאפשרים לכל אדם לקנות מחשב או להחליף את המחשב הישן במודל חדש, חזק ואיכותי יותר. בכל מספר שנים עלינו להחליף את המחשב ולכן קניית מחשב מחברה מקצועית אשר משדרגת את המחשב הישן ומציעה מחשבים של מיטב המותגים נחשבת לבחירה צרכנית נבונה ומשתלמת במיוחד.

מחשבים ניידים עודפים ומחשבי אפל מחודשים עם אחריות

כאשר רוכשים מחשבים מיד 2 חשוב לבחור מחשב מחברה ידועה ואמינה המציעה מחשבים שעברו בדיקה קפדנית. החברה שלנו מתמחה בענף המחשבים מציעה מעבדת שירות מתקדמת למחשבים פיסי ואפל, שירות מקצועי ואדיב, וייעוץ בהתאמת המחשב לצורכי הלקוח.

כל המחשבים שהחברה מציעה הנם מחשבי מותגים מובילים וידועים של חברות כגון: HP ,TOSHIBA ,LENOVO ,DELL ,ASUS ו- APPLE.

איי-טי סמארט מציעה את מחשבים הניידים המשומשים עם אחריות ומחשבים רבים עובדים שדרוג והשבחה במעבדת השירות על מנת לספק ללקוחות מחשבים מחודשים איכותיים שנועדו לעבודה יעילה לאורך זמן. חשוב לרכוש מחשב מחברה אמינה המציעה שירות ומעבדה מקצועית וניתן להתאים את המחשב ולשדרג אותו עם רכיבים איכותיים חדשים או יד שנייה.

מחשבים ניידים זולים ואמינים מדגמים עסקיים

שמדברים על מחשב נייד מחודש זול ואמין אז מדברים רק על לפטופים מדגמים עסקיים מבית החברות הבינלאומיות כמו: HP ,DELL ,LENOVO ,TOSHIBA ,SONY. בכל חברת היצרן יש סידרת המחשבים שמתאים לעסקים ולארגוניים עסקיים מכל התחומים.

כשמדובר באנשי עסקים, נדרש המחשב לעוד קריטריונים מלבד עמידות: המחשב צריך לאפשר ניידות מקסימלית. כלומר לשמור על משקל נמוך, מסך נוח שניתן לעבוד עליו בתנאי אור שמש ואף בחושך וגודל קטן עד בינוני שיאפשר עבודה נוחה במשרד וגם בחוץ. הביצועים צריכים להיות מעולים, כדי לאפשר ריבוי משימות במקביל, כמו מעבד חזק ומהיר, כונני SSD שנותן עבודה מהירה במערכת הפעלה ומול תוכניות שנדרשות בעבודה כולל זיכרון RAM לפחות 12\16\8 ג"ב כדי לקבל עבודה נוחה ואפשרות לעבוד עם רב מסימות באותו זמן.

מכל קריטריונים האלו מחשבים ניידים לעסקים יותר אמינים ויותא איכותים מרמת החומרה ובגלל זה שמדברים על לפטופ זול אבל אמין אנחנו בוכרים רק מחשבים הניידים מסוג זה – מחשב נייד עסקי !

מחשב נייד שעושה את העבודה

עם כל הכבוד למהפכת המובייל, יש דברים שסמארטפון וטאבלט לא יכולים לעשות: מחשבים ניידים זולים, שיענו בדיוק על הדרישות של כל מי שעבורו לפטופ נועד לגלישה, סרטים, מוזיקה והורדות – ב-1,500 שקל ומעלה.

מהפכת המובייל הפכה את הסמארטפון לתושב קבע בכל כיס ואת הטאבלט למוצר שתוכלו למצוא גם בפחות מ-500 שקל. אבל בפועל, אף אחד מהם לא יכול להחליף את המחשב האישי. את המיילים נוח יותר לכתוב ולקרוא עליו, הגלישה נוחה וגודל המסך הוא יתרון מנצח כשמדובר לדוגמה בצפייה בסרטים.

מחשב נייד זול אבל אמין – זה לפטופ עסקי מחודש

המשתמש הממוצע לא משחק יותר מדי, לא צריך מחשב רב עוצמה ויכול להסתפק גם במינימום ההכרחי אבל מחשב הזה חייב להיות אמין ומהיר. אז איזה מחשב נייד זול לבכור ואילו דגמים עסקיים מומלצים במיוחד לדרישות שלנו?

 1. קודם כל מסתקלים על מחשבים הניידים מחודשים כי שמדובר בשימוש בסיסי, גם מחשב בן שלוש שנתיים ויותר יעשה את העבודה, מה שיוכל לחסוך לכם הרבה כסף ועדיין תקבלו את מה שאתם צריכים.
 2. דבר שני, בוכרים מחשב נייד מחודש רק מדגמים העסקיים כי מחשבים האלה איכותי ואמין יותר!
 3. מחשבים לאנשי עסקים נוהגים לתמוך בתחנת עגינה – משטח בעל חיבורים מגוונים שמקל על ההתחברות להתקנים חיצוניים, כמו מסך או מדפסת.
 4. מחשב נייד מוחדש קונים רק אצל איי-סמארט כי חשוב לקבל גם שירות ואחריות איכותיים.

מחשב נייד מחודש עם אחריות

כאשר רוכשים מחשבים מיד 2 חשוב לבחור מחשב מחברה ידועה ואמינה המציעה מחשבים שעברו בדיקה קפדנית. החברה שלנו מתמחה בענף המחשבים מציעה מעבדת שירות מתקדמת למחשבים פיסי ואפל, שירות מקצועי ואדיב, וייעוץ בהתאמת המחשב לצורכי הלקוח.

איי-טי סמארט מציעה את מחשבים הניידים המחודשים עם אחריות ומחשבים רבים עובדים שדרוג והשבחה במעבדת השירות על מנת לספק ללקוחות מחשבים מחודשים איכותיים שנועדו לעבודה יעילה לאורך זמן. חשוב לרכוש מחשב מחברה אמינה המציעה שירות ומעבדה מקצועית.

מחירים זולים

איי-טי סמארט מציעה מגוון מחשבים ניידים ולפטופים, מחשבים מקינטוש (אפל) ותחנות עבודה. ניתן לבחור מחשבים בטווח מחירים רחב המתאים לכל תקציב ולפי צרכי הלקוח העסקי או הפרטי.

 

סוגי מחשב במסגרת קניית מחשב מחודש או מחשב יד שניה:

 • מחשב חדש – NEW

מחשבים/ ציוד חדש כולל אחריות מלאה של החברה .

חדש לחלוטין באריזה סגורה מקורית של היצרן.

מחשב שחזר מלקוח לאחר 14 ימים, הלקוח השתמש במחשב לפרק זמן קצר ומסיבה מסויימת שינה את דעתו ולא רצה את המוצר ונמכר בהנחה משמעותית.

מצב נוסף הוא במקרה של תקלת יצרן. המחשב נשלח חזרה ליצרן, היצרן מתקן את המחשב במעבדת התיקונים שלו ומחזיר אותו למכירה . המחשב נראה ומרגיש כמו מחשב חדש וביצועיו שווים לביצועיו של מחשב חדש.

עוד אפשרות הינה מחשב שסובל מפגמים קוסמטיים. לדוגמה מחשב שנשרט, אך מתפקד כמחשב חדש. במקרה כזה קונים מחשב תקין לחלוטין, אך כזה שסובל מפגמים אסטטיים, וגם פה נהנים מהנחה משמעותית.

כל המחשבים שאנו מציעים מגיעים במצב מצויין, עם אותם הביצועים של מחשב חדש. כשאתם רוכשים מחשב Open Box אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מחשב אמין ואיכותי שייתפקד כחדש.

המחשבים מגיעים עם אחריות מלאה בדיוק כמו במחשב חדש.

לרוב הציוד נרכש מחברות הייטק שנסגרו הציוד הינו של מיטב המותגים HP ,IBM ,DELL ,LENOVO ,APPLE.

בתהליך החידוש הציוד עובר בדיקה יסודית, הרכיבים נבדקים וכל הדרוש מוחלף הציוד יוצא מהמעבדה כאשור הוא  תקין ומותקנת בו מערכת הפעלה חוקית כולל רישיון וניראה במצב מצוין.

– על מחשבים נייחים יקבל הלקוח 12 חודשים אחריות.
– על מחשבים ניידים יקבל הלקוח 12 חודשים אחריות.
– האחריות על סוללות ומטענים במחשבים ניידים 6 חודשים.

 

יש לי עוד שאלות – כיצד אוכל ליצור אתכם קשר?

שעות הפעילות שלנו הם בימים א’ – ה’ בין השעות 09:00 ל- 18:00, בימי שישי (ו') בין השעות 08:00 ל- 14:00.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 054-46-27-277 או להשאיר פניה בטופס יצירת קשר ונציגינו ישמחו לענות לכם על כל שאלה.

  שם פרטי (חובה)

  שם משפחה (חובה)

  ת.ז. ח.פ. (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  כתובת (חובה)

  עיר (חובה)

  סוג תשלום

  סוג משלוח

  הוראות למשלוח או מוצר

  הצג/י עוד

  שירותים דומים

  Back to top button