ביקורות למחשבים וחומרה

כיצד נראה המחשב All-in-One הטוב ביותר?

בסוף כל שנה קטלוגים רבים של מוצרים בוחרים את המכשירים דיגיטליים ומחשבים הטובים ביותר. ביניהם: מחשבים נייחים, אולטראבוקים, מחשבים ניידים, טאבלטים, מחשבי All-In-One, וכו'. הכתבה זו מיעודת לאחד המוצרים הזוכים השנה.

אנו שמחים להציג בפניכם את מחשב All-in-One של אפל מדגם iMac 21.5 אשר הופיע בשוק מאז אמצע 2014. רזולוציית מסך של איימק Full HD 1920х1080. באמצע 2015 הופיע בשוק הגרסה החדשה שלו עם מסך 4K ורזולוציה 4096Х2304.

הכל מושלם במכשיר הנ"ל החל מהאריזה ועד למטלית ניקוי למסך. אפילו בדבר כזה קטן אנו דואגים ללקוחותינו.

iMac-21.5-box

  • אריזת המוצר וערכת משלוח

אנו נוטעים לקבל את הרושם הראשוני לגבי האדם על בסיס הופעתו. דבר דומה קורה עם המכשור – אנו בוחנים את ייצוב האריזה, ובמקרה שלנו האריזה היא בצבע לבן הנעים לעיניים.
ערכת המשלוח של המוצר כוללת את המקלדת האורגינאלית העשויה מאלומיניאום, העכבר Magic Mouse, כבל חשמל, מדריך למשתמש ומטלית ניקוי למסך. כל רוכש של מחשב Apple iMac 21,5 יקבל את הערכה זו!

apple_21_5_imac_4K

  • ייצוב

ייצוב של חברת אפל היה מושך את הלקוחות תמיד עקב שילוב של פשטות מצד אחד ואופנתיות מצד השני. המסך הרחב ושטוח, בעל עובי של רק 5 מ"מ בקצה הוא סימן ההיכר של איימק. השיטה המיוחדת של חיבור הפאנל הקדמית עם פאנל האחורית – זו תכונה שמבדילה את Apple iMac 21,5 ממתחרותיה. השיטה זו היא מתבססת על ריתוך חיכוך סיבובי של חלקים, אשר משמש בתעשיית הרקטות, שבו הכל מחושב ומבוצע בקפדנות המקסימלית.

iMac-21.5

במחשב Apple iMac 21,5 בין LCD תצוגה וזכוכית אין שום פער אווירי. בתוצאה מכך משיגים את האפקט שתמונה פולטת מחוץ למסך. בזכות שיטה מיוחדת של ריסוס פלזמה התמודדנו עם בעיית בהקים ושיפרנו את הצבע.
מארז האיימק הוא לבן מסורתי. מאחור יש עמדת צירים והרבה יציאות תקשורת. בינהם 4 יציאות USB 3.0, יציאת Ethernet, ויצאה מיוחדת Thunderbolt, אשר מאשפרת לחבר שני מסכים נוספים, וכמו כן יש גם קורא כרטיסי זיכרון SDXC.

 

  • נתונים הטכניים

למחשב Apple iMac 21,5 של גרסת 2014 אין נתונים טכניים גבוהים, אך בכל זאת הוא מצליח לבצע את רוב המשימות. בסופו של דבר האיימק מיועד לעבודה ולא למשחקים.

המעבד המחשב הוא Intel Core i5 -4260 U. המעבד זה הוא כפול-ליבה, ותדירות ההפעלה שלו הוא 1.4 GHz, ותדירות טורבו מקסימלית – 2.7 GHz.
Apple iMac 21,5 הוא לא מחשב למשחקים – הכרטיס גרפי המובנה שלו זה Intel HD Graphics 5000. כרטיס מסך זה אינו מסוגל להתמודד עם הדרישות של משחקים החדשים.
למונו-בלוק זה יש 8 GB זיכרון RAM. הנתון הזה הוא מצוין עבור המחשב שאינו מתמקד על השקת יישומים רבי עוצמה.

אפל איימק 21.5 עם מסך 4K

  • סיכום

לסיכום אפשר לומר שמחשב All-in-One מדגם איימק הוא מוצר נהדר לשימוש ביתי. תוכלו להשתמש במיליוני יישומים, לשמור על הקשר עם יקיריהם אונליין, ליצור ולערוך מסמכים ופשוט ליהנות מהמחשב ביצועים המעולה.

 

היכן לרכוש?

מחשב איימק ניתן לרכוש בחברה איי-טי סמארט (IT-Smart) עם אחריות מן היצרן. ניתן גם לרכוש בטלפון וגם דרך חנות האון-ליין.

ניתן לקבל ייעוץ חינם בטלפון: 054-46-27-277 או דרך האתר הרשמי של המרכז.

 

היכן לטפל במחב האיימק?

למרות העלות הגבוהה, המחשב איימק של חברת אפל פופולריים מאוד בקרב הקהל הצרכני עקב יכולת הביצועית עצומה של המכשיר, שימושיות, ריבוי משימותיו ועיצוב אלגנטי. צריך לציין גם את האמינות שלו. לעומת זאת, מחשבי iMac דורשים את שירות מקצועי וטיפול מניעה.

לא פלא שתיקון וטיפול במחשב All-in-One של iMac היא משימה טכנולוגית לא פשוטה בכלל. לכן, לא כל אחד יכול לעשות את הטיפול הנדרש בבית או במעבדה שאין בה מהנדסים המוסמכים ע"י אפל.

ניתן לבצע תיקונים של מחשבי iMac בארץ במרכז שירותי מחשב של אפל – איי-טי סמארט מעבדות.

טאגים
הצג/י עוד

שירותים דומים

Close
Close