תיקון מחשבים ניידים


אנחנו חיים בתקופה בה למחשב הנייד יש תפקיד חשוב בחיים של כל אחד, הן לצורך עבודה, הן לצורך לימודים והן לצורך פנאי ומשחקים.

כך יוצא שכל תקלה ולו המינורית ביותר במחשב הנייד עלולה לגרום לפגיעה בשגרת חיינו ולכן, היא דורשת טיפול מידי ומקצועי.
קיימים סוגים שונים של תקלות במחשבים ניידים, חלקן עלולות לפגוע בטיב פעולתו וחלקן לגרום להשבתתו המלאה, בין סוגי התיקונים הנפוצים המבוצעים במחשבים ניידים: החלפת, מסך, החלפת מאוורר, החלפת דיסק קשיח, החלפת זיכרון, החלפת מעבד, החלפת כרטיס רשת אלחוטי והרשימה עוד ארוכה.

אם גם אתם זקוקים לשירות של תיקון מחשבים ניידים ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירותים המקיפים והאיכותיים בנמצא, אתם נמצאים בכתובת הנכונה.

מעבדת אי טי סמארט מעסיקה טכנאים מקצועיים ומנוסים אשר עושים שימוש באמצעים חדשניים ואיכותיים ובחלקי חילוף מקוריים, מה שמאפשר להם להעניק מענה מהיר ויעיל על כל סוגי התקלות.

מגוון אפשרויות
יש לכם תקלה במחשב הנייד? קיים סיכוי גבוה שניתן לפתור את התקלה מרחוק, ולכן, במעבדת אי טי סמארט מציעים עבורכם את האפשרות ליהנות משירות תיקונים מרחוק, באמצעות השתלטות על המחשב שלכם – השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר בכוחם לפתור כל תקלה בדקות בודדות של שיחה.

כמובן, שאם יש צורך בהבאת המחשב לבדיקת מעבדה, גם סביב הנושא הזה אין כל בעיה ואתם לא צריכים להשקיע כל מאמץ לצורך המטרה – באפשרותכם ליצור קשר עם המעבדה ושליח מטעמה, יגיע עד אליכם לאסוף את המחשב וכמובן, גם יחזיר לכם אותו עם סיום הליך התיקון.

הכתובת הנכונה לטיפול בכל תקלה
עם מעבדת אי טי סמארט, תוכלו להיות שקטים ורגועים בידיעה שכל תקלה במחשבים ניידים יכולה לקבל מענה איכותי ומקצועי וזאת בתוך זמן קצר מרגע הפנייה למעבדה.

צוות הטכנאים המנוסה והמקצועי של החברה, מתמחה בטיפול בכל סוגי המחשבים וכאמור, מחזיק ברשותו חלקי חילוף עבור כל הדגמים המדוברים.

כל לקוחות המעבדה נהנים מ-90 ימי אחריות מה שיאפשר להם להיות שקטים בידיעה שהתקלה טופלה בצורה יסודית ומקצועית.


  אנחנו תמיד מוכנים לעזור לכם: 054-46-27277


שירות לקוחות טלפוני:

  • ימים א' – ה': 09.00 עד 19.00
  • יום ו': 09.00 עד 14.00
  • יום שבת: סגור

מוקד שירות טלפוני: 054-46-27-277

icon-whatsappמס' פקס: 03-9233674

הודעות וואטס-אפ: 054-7-588-234

Back to top button