שחזור מידע לדיסקים


אצל רוב משתמשי המחשבים, רק עצם המחשבה על כך שההארד דיסק של המחשב על כל תכולתו עלול להינזק יכולה להרגיש כמו סוג של סיוט.

כידוע, רובנו שומרים על גבי המחשב מגוון רחב של קבצים חשובים ובין היתר תמונות בעלות ערך רגשי ונוסטלגי, מסמכים חשובים, קבצי מוזיקה ועוד.. ועוד.. – כמובן, שכאשר מדובר במחשבים השייכים לחברות או ארגונים, למידע ששמור על גבי ההארד דיסק גם יכול להיות ערך כלכלי ופגיעה בו עלולה להוביל להפסדים כספים.

אז גם אם נתקלתם בתקלה אשר מקורה בהארד דיסק של המחשב, רגע לפני שאתם נכנעים ללחצים או מתחילים להתאבל על המידע שאבד, חשוב שתדעו שמרבית המקרים הינם פתירים וקיימת אפשרות להציל את מלוא הנתונים באמצעות הליך של שחזור מידע לדיסקים.

חשיבותו של גיבוי
אז כמובן, שהדרך הטובה ביותר להבטיח שהמידע אשר שמור על גבי ההארד דיסק לא יינזק, היא באמצעות הקפדה על גיבוי הנתונים, תוך שימוש באמצעים המתקדמים והאיכותיים המאפשרים זאת – גיבוי ענן, גיבוי בדיסק חיצוני, גיבוי בשרת קבצים וכן הלאה..

יחד עם זאת, במידה ולא הקפדתם על גיבוי הנתונים ואתם נמצאים במצב בו אתם חוששים לשלומם, חשוב לפנות לאנשי מקצוע מומחים לצורך ביצוע שחזור מידע לדיסקים – כאן חשוב לציין כי אנשים רבים מנסים בשלבים הראשונים לשחזר את הנתונים באופן עצמאי וכחלק מכך מבצעים פעולות שבמקרים רבים במקום להיטיב עם המצב הן רק מחמירות אותו.

הכתובת הנכונה לשחזור מידע
זקוקים לשירות של שחזור מידע לדיסקים?
חברת אי טי סמארט מציעה עבורכם פתרונות מתקדמים וחדשניים לשחזור מידע לדיסקים בכל מערכות ההפעלה.
הליך השחזור מתבסס על מקור התקלה ומתחיל באיתור מקורה – האם לדוגמא, מדובר בתקלה הנובעת מכשל לוגי או שמדובר בתקלה פיזית.

כל לקוחות המעבדה, זוכים לקבלת ייעוץ מקדים ולאחר איתור מקור התקלה, גם הערכה מדויקת לגבי עלות השירות – כך שאין הפתעות לא נעימות וכל הלקוחות יכולים להיות שקטים ורגועים שבסופו של תהליך הם עתידים ליהנות משחזור מלא של כל הנתונים.
לייעוץ ראשוני ולקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם חברת אי טי סמארט.

Close
Close