שדרוג מחשבים נייחים

שדרוג (Upgrade) מחשב נייח ותחנות עבודה – אחת השיטות היעילות והחסכוניות ביותר להבטחת ביצועים ברמה גבוהה, ו/או שיפור יעילות בביצועי מחשב או ביצועי מערכת שלמה.

משחקים משוכללים, עיבוד קול ווידיאו, צפיית וידיאו באיכות Full HD או Ultra HD, וגם גרסאות חדשות של תוכנות ויישומים, דורשים היום משאבים חזקים יותר ויותר של המחשב.

האם אתם רוצים שאפליקציות, יישומים ותוכנות ייפתחו בקליק אחד של עכבר? האם אתם רוצים שמשחקים משוכללים וקרובים באופן מופלא למציאות, יופעלו מהר?
האם אתם רוצים לקבל מלאו היכולות והביצועים בזמן המשחק ולא לכעוס על מחשבכם, במידה וגיליתם באופן מפתיע שעקב תגובה איטית של מחשב לא פגעתם במטרה (במקרה יותר גרוע, לא הספקתם להגיב, וכבר הרגו את הגיבור שלכם? אווופססס…)

אם תשובתכם חיובית, אז יש לכם שתי אפשרויות:

1. אפשרות ראשונה והכי פשוטה – קניית מחשב נייח חדש.

2. אפשרות שנייה – שדרוג מחשב נייח או תחנה עבודה. זאת אומרת, תשלמו רק חלק מן המחיר, אך תשפרו ביצועים ויכולות של מחשב ישן באופן כזה שלא תבדילו אותו ממחשב חדש.

תהליך השדרוג (Upgrade) הינו החלפת חלקים מסויימים של המחשב לחדשים וחזקים יותר עם אלגוריטמים חדשים, יעילים יותר, דבר אשר מתבטא בטכנולוגיות חדישות של החלקים.

מחשבים אישיים היום בנויים בשיטה מודולארית אשר מאפשרת ביצוע שדרוגים, הרחבת מגוון פונקציות לביצוע, וקבלת תצורה רב-עוצמה.

המומחים שלנו מבצעים שדרוג מחשבכם באופן מקצועי ומהיר להפליא, דבר שמאפשר לכם לחסוך בהוצאות כספיות מיותרות ולקבל מחשב הנחשב למודרני ועוצמתי.

שדרוג המחשב מורכב ממספר שלבי עבודה:

 • בדיקת המחשב, ניתוח של תצורה קיימת, איתור חסרונות ויתרונות.

 • התאמת תצורה הנדרשת. בשלב זה הכל תלוי במטרת השדרוג (האם המטרה היא משחקים משוכללים, או עבודה רבה עם תוכנות גראפיות למיניהן, או שמדובר פשוט בהאצה כללית על מנת לשפר את מהירות העבודה וביצועיים כלליים של המחשב, וכו').

 • עבודות שדרוג והחלפת חלקים – לכל חלק שאנו מספקים, יש אחריות.

 • התקנה, שדרוג והתקנת מערכת הפעלה, דרייברים ותוכנות – במידה ויש בזה צורך.

 • בדיקה וסריקה של מערכת חדשה.

שדרוג המחשב הינו דרך יעילה לשיפור ביצועי המחשב, אך ביצוע שדרוג מחייב הכרת שוק וטכנולוגיות מודרניות, ובנוסף צריך לקחת בחשבון משחקים ומולטימדיות חדשות, אחרת יש סיכון גדול להוצאות מיותרות דווקא במה שרציתם לחסוך. בביצוע שדרוג הקרוב תסתמכו על בעלי מקצוע שלנו, ובכסף סביר אתם תקבלו תוצאות מרשימות!

מומחים שלנו יעריכו את התצורה הקיימת של מחשב שלכם, ויציעו דרכים אפשריות לשיפור ביצועי המחשב, יתאימו חלקים הנדרשים ולאחר החלטתכם לביצוע השדרוג, יבצעו את כל העבודות הנדרשות. תיאורטית, ניתן לשדרג כמעט כל מחשב, אך הדבר לא תמיד כדאי, לכן קודם כל צריכים לענות על שאלה האם אתם תגיעו למטרותיכם לאחר שדרוג המחשב, וזאת ניתן לעשות רק לאחר בדיקה וסריקת המערכת וחלקיה.
כאשר מבצעים תהליך של שדרוג, לעיתים קרובות מתברר שיידרש בנוסף גם שיפור של מערכת קירור המחשב, או הצטיידות מחדש במאווררים חזקים יותר. אנו יכולים להציע בניית מערכת קירור מיימית, או חידוש של מערכת קירור קיימת באמצעות אופטימיזציה דרכי איוורור.

מהנדסי מרכז השירות שלנו יבנו עבורכם הצעה פרטנית לשדרוג והתקנת מערכת קירור מיימית, יספקו פרויקט למעבר מלא של המחשב למערכת קירור מיימית או חלק ממרכיביו (לוח אם, מעבד, כרטיס גראפי).
כל העבודות של מעבר מחשב למערכת קירור מיימית, מתבצעות במרכז השירות שלנו, עקב מורכבות טכנית של העבודות.

 •  לכל סוגי שדרוג ורכישה של כל חלק וציוד – אנו תמיד נותנים אחריות!

יצירת קשר

בכל שאלה נא לפנות לטלפון 054-46-27-277 או דרך טופס יצירת קשר.

בקשה לקבלת הצעת מחיר לשדרוג מחשב נייח או תחנת עבודה

השאר פרטים וטכנאי מחשבים יתקשר אליך באופן מיידי!

  שם (חובה)

  עיר (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון (חובה)

  דגם מחשב

  מפרט מחשב

  תוכן ההודעה

  Back to top button