ביקורות למחשבים וחומרה

סיקור עכבר גיימינג – Cougar 700M EVO eSPORTS

הטרנד לאחרונה בעכברי גיימינג הוא ההתאמה האישית למשתמש, כאשר מגוון מהחברות המובילות מציעות הוספת משקולות והחלפת חלקים של העכבר.
אז היום בדקתי את העכבר Cougar 700M EVO Esports , את העכבר קיבלתי מ- LEONSKYPC. אך האם הוא עלה על הציפיות או שמה אכזב? בואו ונראה.

מה באריזה

עם האריזה מגיעה משענת כף יד (palm rest) נוספת קטנה יותר, 4 משקולות בעלות משקל של ארבע גרם כל אחת, פדים חלופים.

העכבר עצמו לא גבוהה במיוחד דבר המקנה לו מראה עדין ולא מסיבי מידי וצבעיו הם לבן שחור וכתום אשר משתלבים יפה יחד ומעניקים לו מראה ספורטיבי.

על העכבר יש שני אזורי RGB אשר ניתנים להתאמה אישית של הצבע דרך התוכנה של העכבר במחשב.

לעכבר מבנה אלומיניום אשר מעניק לו תחושה של חוזק ויציבות אך בו זמנית גם קלילות.

לעכבר פונקציונליות רבה, כפי שציינתי מקודם העכבר מגיע עם ארבע משקולות בעלות משקל של 4 גרם לאחת דבר המאפשר לך לבחור את המשקל הנוח ביותר עבורך.

בנוסף המשענת לכף היד בעכבר ניתנת להחלפה באחת יותר קטנה אשר מגיעה באריזה.

למשענת כף היד עוד פונקציונאליות כאשר ניתן להזיז אותה קדימה,אחורה,למעלה ולמטה דבר המעניק נוחות והתאמה מקסימלית למשתמש, יש לציין שזהו דבר יחודיי ביותר שאין באף עכבר אחר המעניק לו יתרון גדול.

על העכבר יש כפתור לשינוי ה- DPI אשר מאפשר להחליף בין שלושה מצבים אותם ניתן להגדיר בתוכנה ועל העכבר יש שלושה לדים אשר מראים באיזה שלב אנו נמצאים, יש לציין שדיוק החיישן של העכבר הוא עד כ- 16 אלף DPI.

בנוסף יש על העכבר עוד שבעה כפתורים וכפתור סנייפר הניתנים להגדרה ושינוי דרך התוכנה של העכבר.

לעכבר יש זיכרון פנימי שניתן לאחסן בו פרופיל אחד.

הכבל של העכבר נמצא בצידו השמאלי דבר הנותן נוחות בהזזת העכבר כיוון שבקושי מרגישים את הכבל.

בעכבר הזה חשבו על כל דבר אפשרי, ההתאמה האישית, העיצוב הנוח, הקלילות והחומרים ממנו מיוצר, לכן עכבר זה מעולה מאוד לכל גיימר שמעוניין להתאים אותו אישית לפי שימושו האישי דבר הנותן נוחות מקסימלית וכל גיימר יודע שנוחות זה שם המשחק.

קישור לרכישת העכבר

הצג/י עוד

שירותים דומים

Back to top button