חנות מחשבי גיימרים

בחנות מחשבי גיימרים שלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מחשבים גיימינג העוצמתיים ומערכות מחשב למשחקים.
מערכות מחשב לגיימינג ומחשבים למשחקים קונים רק באיי-טי סמארט שירותי מחשוב ופתרונות דיגיטליים מתקדמים לעסק ולבית !

איי-טי סמארט מייצגת מערכות למשחקים ומחשבים גיימינג העוצמתיים בהרכבה עצמית כולל אחריות ותמיכה מלאה לאחר הרכישה.

המחשבים שלנו מסדרה LeonSky® Gamer המיועדים למשחקים ובגלל זה אתם תוכלו ליהנות מחוויות משחק אמיתיות, וגם להגדיל את ניסיונכם ורמת האווירה המשחקית, וכמובן גם את תחושה חזותית ואפשרויות מדיה.

היום כולם יודעים שמחשבים למשחקים קונים רק באיי-טי סמארט שירותי מחשוב!

 

שירות ואחריות: 3 שנים אחריות ועד 3 שנים שירות ותמיכה במעבדת שירות (תלוי בחוזה שירות ותנאים)
הטבות מיוחדות לגיימרים: המבצעים והטבות למוצרים גיימינג בתוקף רק ללקוחות בקניית מחשב גיימינג בלבד!

עידן חדש של מחשבים למשחקים  LeonSky® Gamer – זה דור חדש בתחום הגיימינג!

המחשבי גיימרים LeonSky® Gamer – זה מחשב שעוצב על ידי גיימרים מקצועיים במיוחד למשחקים.

 

מערכות מחשב לגיימינג LeonSky® Gamer

צוות טכנאים של איי-טי סמארט משתדלים לספק לכם את המחשבים הטובים ביותר ושירות המיטבי. איכות מצוינת של מחשבי גיימינג מסדרת מחשבים LeonSky® Gamer נוצרת עוד בשלב של בחירת החומרה, בניית תצורה אופטימאלית, הרכבת חלקים ואופטימיזציה.

מומחים שלנו מקדישים תשומת לב רבה לא רק לטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אלא גם לאיכות ההרכבה, מערכות קירור ואוורור, אקוסטיקה, עיצוב וגם פרטים קטנים אחרים שהם לדעתינו גם חשובים, למרות שבדרך כלל הם מתפספסים או שפשוט מתעלמים מהם.

כל מחשבים מסדרה LeonSky® Gamer כוללים את מערכת הפעלה, אנטי וירוס וכל הדרייברים הנדרשים המותקנים מראש, אשר חייבים להיות במחשב על מנת לספק עבודה תקינה של כל החלקים במחשבכם, בין אם זה מחשב למשחקים או מרכז בידור ביתי.

LeonSky® Gamer – הרכבה ומכירה מחשבים לגיימרים אמיתיים

 

מחשבים נייחים לגיימינג LeonSky® Gamer

אנו מציעים פתרונות מוכנים מראש למשחקים ולצרכים הביתיים ברמות שונות ובקטגוריות המוצגות מטה, אשר הורכבו בהתחשב לחלקים שכבר עבדנו איתם ובדקנו שהם טובים.

כל פתרון שמוצע על ידי LeonSky® Gamer עבור מחשקים – מורכב לפי מאפיינים ייחודיים של כל קטגוריה.

פתרונות למחשבי גיימינג של LeonSky® Gamer – זה תמיד הרכבה מקצועית ובחירה קפדנית של כל חלקי המחשב. אנחנו עוקבים אחרי חדשות ואירועים שמתרחשים בעולם המשחקים, ובמערכות המשחקים שלנו אנו משתמשים בטכנולוגיות וציוד הכי מתקדמים.

להלן רשימת הקטגוריות:

  • Beginner Gamingמחיר החל מ- 3000 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקי רשת, כמו: Dota 2, WoT, WoW, LoL, Counter Strike: Global Offensive, Diablo III ברזולוציית Full HD (1920×1080) עם הגדרות איכות הגרפיקה בינוניות / גבוהות.
  • Basic Gamingמחיר החל מ- 4.000 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקים מודרניים ברזולוציית Full HD (1920×1080) עם הגדרות איכות הגרפיקה גבוהות / מקסימליות.
  • Optimal Gamingמחיר החל מ- 6.000 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקים מודרניים ברזולוציית Full HD (1920×1080) ו- WQHD (2560×1440) עם הגדרות איכות הגרפיקה בינוניות / גבוהות.
  • Advanced Gamingמחיר החל מ- 7.000 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקים מודרניים ברזולוציית Full HD (1920×1080) ו- WQHD (2560×1440) עם הגדרות איכות הגרפיקה גבוהות / מקסימליות.
  • Pro Gamingמחיר החל מ- 8.900 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקים מודרניים ברזולוציה Full HD (1920×1080) ו- WQHD (2560×1440) עם הגדרות איכות הגרפיקה מקסימליות.
  • Ultimate Gaming – מחיר החל מ- 11.500 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור משחקים מודרניים ברזולוציה WQHD (2560×1440) ו- Ultra HD (3840×2160) עם הגדרות איכות הגרפיקה גבוהות / מקסימליות.
  • Extreme Gaming – מחיר החל מ- 19.500 ₪ בלבד – הרכבות רלוונטיות עבור יצירת תוכן ומשחקים מודרניים ברזולוציית Ultra HD (3840×2160) עם הגדרות איכות הגרפיקה מקסימליות.

 

[box]תכירו את מערכות מחשב הגיימינג שלנו מומלצים למשחקים:[/box]

Close