החלפת סוללה ב- MacBook

כאשר הסוללה של MacBook מחזיקה 2-3 שעות בלבד או שהמחשב עובד רק כשהוא מחובר לספק כוח, קשה לדבר על עבודה נוחה. ניתן לתקן את זה בקלות – פשוט תחליפו את הסוללה. במלאי שלנו תמיד יש סוללות חדשות. החלפת סוללה במחשבי MacBook לוקחת 20-40 דקות, תלוי בדגם.

הסוללה של MacBook דורשת טיפול

עבור רוב המשתמשים, MacBook הוא מכשיר כמעט מושלם, לכן כשמגלים בו פגם כלשהו, זה מצער במיוחד. הניסיון מראה שברוב המקרים בעיה נוצרת בסוללה, ועל כך המערכת לא מאחרת להודיע. היום תגלו מה אפשר לעשות עם סוללה לא תקינה, ואם אפשר לפתור את הבעיה באופן עצמאי.

תחזוקת הסוללה של MacBook

אין צורך להיבהל, אם מופיעה ההודעה "נדרש טיפול לסוללה". קודם כל, יש לבדוק את חיי הסוללה ואת מספר מחזורי הטעינה – אם זה בטווח התקין וקיבולת הסוללה קרובה לנורמה, ייתכן שהבעיה היא בתוכנה. ניתן לבדוק את זה בשתי דרכים:

תחילה יש לבדוק את זמן העבודה של המחשב מטעינה מלאה. מה שמעניין אותנו זה לא רק זמן העבודה, אלא גם אחידות בצריכת האנרגיה. אם הסוללה מתרוקנת בקפיצות או שהמחשב נכבה כשיש מעל 10%, ייתכן שהבעיה היא באמת במצב הסוללה. אחרת, שורש הבעיה ככל הנראה בכשל בהגדרות של מיקרו-בקר.

לפני נקיטת פעולה נוספת, יש להפעיל את תוכנית האבחון (מקש D במהלך ההפעלה). אם הבדיקה לא גילתה שום בעיה, יש לאפס את הבקר.

איפוס SMC במחשביMacBook  משנת 2009 ואילך מתבצע כך:

  • כבה את המחשב וחבר את כבל החשמל;
  • החזק את המקשים ctrl + alt + cmd ולחץ על לחצן ההפעלה;
  • שחרר את כל המקשים והפעל את המחשב מחדש.

אם הבעיה היא בחומרה, יש להחליף את הסוללה. שימו לב, סוללה פגומה עלולה להתנפח ולפגוע ברכיבים הפנימיים של המחשב. כל פגיעה מכנית או תקופות ארוכות של חוסר פעילות עלולות לגרום להתלקחות הסוללה.

סוללות למקבוקים שזמינים במלאי

כדי לבדוק דגם של סוללה שמתאימה למקבוק שלך צריך לדעת את הדגם המלא של המחשב (דוגמא: A1466) מתחת למחשב ואז לבחור סוללה המתאימה מרשימה שלנו באתר. אם אתם צריכים עזרה בבחירת סולללה למקבוק (Macbook) או לא מצאתם סוללה המתאימה לדגם של מחשב אתם יכולים לייצר איתנו קשר בטלפון: 054-46-27-277 או דרך יצירת קשר באתר.

*מחיר לסוללות כוללת את ההחלפה במעבדת שירות איי-טי סמארט ואחריות.

החלפת סוללה מחשבי מקבוק מכל דגם ושנה

יש שאלות?

צרו איתנו קשר ונייעץ לכם לגבי החלפת סוללה בדגם ה- MacBook שברשותכם, תבררו את המחיר ותקבלו תשובות לכל השאלות שלכם: 054-46-27-277 או דרך יצירת קשר:

    Back to top button